Kde jste se to ocitli

Zabrousili jste do našeho obchůdku pohádkových dárků. Najdete tu zajímavé dárky pro své blízké, můžete si však koupit pěknou věc i pro radost sobě. Nabízené výrobky vyrábíme s velkým potěšením sami, nebo jsou od našich šikovných přátel. Tuto práci chápeme jako zábavu, seberealizaci, způsob relaxace, a dokud si na ni najdeme čas, budeme mít dostatek fantazie a prostředků na materiál, budeme se užité tvorbě věnovat dál a vlastnoručně zhotovenými předměty rozdávat radost.

Náš slogan "Dárky jako z pohádky za pohádkové ceny" zahrnuje dvě zásadní myšlenky:
1.
Nabízet originální výrobky, které nepostrádají fantazii, vytvořené s citem a pečlivostí.
2. Konkurovat podobnému zboží na trhu rozumnou cenou.

     

Zatím máme v nabídce pět základních druhů zboží:
1) šperky z tradičních českých skleněných korálků (náhrdelníky, veselé náramky pro děti a soupravy náhrdelníků s náramky),
2) dřevěné výrobky (šperky ze dřeva kombinované s polodrahokamy a dřevěné hmatky),
3) batikovaný textil (bavlněná trička s krátkým či dlouhým rukávem a roláky, šátky a šály z hedvábí, zpracované technikou vázané, skládané nebo stříkané batiky, někdy v kombinaci s malbou),
4) pletené šály (bambulkové, volánkové a střapaté),
5) předměty zdobené technikou dekupáže - ubrouskovou metodou (šperkovnice, krabičky na drobnosti).

Postupně budeme sortiment v tomto obchůdku rozšiřovat, průběžně doplňovat jednotlivé kusy nového zboží a občas se dočtete i zajímavosti o věcech, které mají k pohádkovému světu či užité tvorbě blízko. "Zaklikněte" proto do našeho virtuálního krámku častěji, ať o nic nepřijdete!

Každý výrobek v tomto obchůdku je ručně zpracovaný originál, což znamená, že neexistují dva naprosto stejné. Přesto nikdy nebudou předražené. 
A zaručeně někomu udělají velikou radost!

Zvláštní přání

Líbí se vám něco z nabízeného zboží, ale nenašli jste svoji velikost, oblíbenou barvu apod.? Vybrali jste si jako dárek náhrdelník, k němuž by se vám líbil i náramek nebo náušnice?

Vše se dá snadno napravit.
Napište nám svůj požadavek. 
Zlatou rybku sice nemáme, přesto se vynasnažíme splnit vaše přání. Po domluvě lze některý z vybraných výrobků zhotovit na zakázku (např. skleněný náhrdelník sladit s barvou šatů, dřevěný šperk vyrobit z konkrétního druhu dřeva, s kamenem podle vašeho měsíčního znamení, stejnou barevnou kombinaci a podobný vzor na batikovaném tričku můžete mít třeba na prostěradle).

Vždy mějte na paměti, že každý výrobek v tomto obchůdku je originál! Zakládáme si na tom, že nikdy neexistují dva naprosto stejné. Můžete proto mít zboží podobné a inspirované jiným, ne však naprosto totožné.

Kdo si tu vybere

Tento internetový obchůdek využijí zejména ti, kteří:

- hledají milý dárek pro někoho blízkého
- potřebují udělat radost sami sobě
- nedají dopustit na poctivou ruční práci
- potrpí si na originalitu
- jsou citliví, hraví a kreativní
- rádi nakupují, ale jen za rozumnou cenu
- nesnáší trh zavalený lacinými kýči
- dávají přednost přírodním materiálům před umělou hmotou
- ctí tradice, ale nebrání se chytrým novinkám
- umí se radovat z maličkostí
- dokáží potěšit druhé